Wyciszenie, joga, relaks

  • by
Wyjazd z jogą, podczas którego będziesz mieć możliwość na totalny reset od zewnętrznego świata. Często trzydniowe wyjazdy to za mało – kiedy nasz układ nerwowy wreszcie zaczyna odpoczywać czas wyjeżdżać do domu. Dlatego postanowiłyśmy zorganizować dłuższy wyjazd aby podarować sobie trochę więcej czasu na porządny reset na łonie natury, z pysznym jedzonkiem i praktyką jogi i uważności.
Ukoimy silną i aktywną energię lata – spokojnymi praktykami yin jogi, jogi restoratywnej, jogi nidry oraz medytacji i oddechu. Wzmocnimy ciało i umysł porannymi praktykami. Odpoczniemy spacerując po lesie, podziwiając zachody słońca nad jeziorem, podczas rozmów przy kominku z ciepłą herbatą. Dla chętnych kąpiel w jeziorze. Będzie wystarczająco czasu na wszystko!
 
Co nas czeka?
– codzienne medytacje;
– poranne i wieczorne praktyki;
– warsztaty praktyczne i teoretyczne;
– spacery, kąpiele leśne, ognisko, sauna i inne atrakcje;
– dużo wolnego czasu i super ludzie 
 
Cena obejmuje: 3 wegetariańskie/wegańskie posiłki dziennie, 6 noclegów, udział w zajęciach i warsztatach.
 
Gwarancją miejsca jest wpłata bezzwrotnego zadatku. Rezygnacja z udziału wraz ze zwrotem kosztów jest możliwa jedynie w przypadku znalezienia osoby na swoje miejsce. Zastrzegamy sobie możliwość odwołania bądź zmiany terminu warsztatu. Wyjazd odbędzie się przy zebraniu grupy minimum 17 osób. Grupa będzie liczyć maksymalnie 20 osób.
 
Dojazd we własnym zakresie – w razie konieczności i możliwości będziemy kontaktować ze sobą osoby zmotoryzowane z tymi potrzebującymi transportu.
 
CENA EARLY BIRD : 2350zł (przy wpłacie zaliczki do końca czerwca )
CENA STANDARDOWA : 2550zł
ZADATEK : 850zł – płatny przy rezerwacji miejsca
 
 
Dołącz do wydarzenia na facebook.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.