Uważna siła: przedłużony weekend z jogą i mobilnością

  • by

Praktyka jogi, oprócz całej rzeszy wspaniałości, daje również poczucie sprawstwa i wewnętrznej mocy. Uważne podejście do praktyki asan, stopniowe budowanie siły i mobilności ciała wymaga czasu i skupienia. Jeśli jesteś ciekaw/a tego, jak funkcjonuje Twoje ciało i szukasz sposobów, aby poczuć się w nim wygodniej – ten wyjazd jest dla Ciebie.

Poranki będą bardziej energetyczne, na rozruszanie, powitanie dnia (a także słońca) i na wzmocnienie. Na warsztatach zajmiemy się obszarami, gdzie najczęściej odczuwamy stres, zmęczenie i napięcie – biodrami, plecami oraz barkami. Wieczory to przede wszystkim relaks i spotkanie ze sobą i z innymi. Praktyka ciszy – medytacja – będzie nam towarzyszyć o różnych porach dnia. Znajdziemy też czas na rozmowy, pytania i wspólne szukanie na nie odpowiedzi.

Warsztat jest przeznaczony dla osób już praktykujących jak i początkujących.

PLAN WYJAZDU (ramowy, może ulec zmianie)

Czwartek 23.09
Od 16 Przyjazd i zakwaterowanie
18 – 19 Wspólna praktyka po podróży
19.30 Kolacja
20.30 Spotkanie zapoznawcze i wspólna praktyka ciszy

Piątek i Sobota 24/25.09
7.30 Kawa, herbata, ciepła woda
8.00 Praktyka poranna
9.30 Śniadanie
12.00 Zajęcia warsztatowe
14.00 Obiad
18.00 Praktyka ciszy, relaks, oddech
19.00 Kolacja
20.00 Czas wspólny

Niedziela 26.09
7.30 Kawa, herbata, ciepła woda
8.00 Praktyka poranna
9.30 Śniadanie
12.00 Spotkanie zamykające, praktyka ciszy
13.00 Obiad
Wyjazd

O miejscu: Gołębnik to ekologiczne gospodarstwo agroturystyczne, położone wśród wzgórz i wąwozów, w jabłkowym i gruszkowym sadzie. Zbudowane w miejscu starego gospodarstwa. Znajdziecie tu ciszę i spokój, a w nocy prawdziwą ciemność. Jeśli pogoda dopisze czeka nas możliwość kąpieli w ekologicznym stawie kąpielowym. Rzeczyca to w zasadzie koniec świata, ale z Warszawy dojedziecie na miejsce w 2,5 godziny – od atrakcji Kazimierza Dolnego dzieli nas zaledwie 9 km. To idealne miejsce aby się wyciszyć, korzystać z natury i zupełnie odciąć od internetu i telefonów. Zasięgu praktycznie nie ma albo jest mocno ograniczony. https://golebnikeko.pl

Wyżywienie: 3 wegetariańskie/wegańskie posiłki przygotowywane są na miejscu ze świeżych produktów Zakwaterowanie: zapraszam Was do pokoi 2- i 3-osobowych (każdy z własną łazienką, sypialnią i otwartą antresolą)

Zapisy: hellomartaszostak@gmail.com

Inwestycja:
1 100 zł

Gwarancją miejsca jest wpłata bezzwrotnego zadatku w wysokości 500 zł do dwóch tygodniu po zgłoszeniu, reszta płatna na trzy tygodnie przed warsztatem. Jeżeli preferujesz płatność ratalną daj koniecznie znać! Rezygnacja z udziału wraz ze zwrotem kosztów jest możliwa jedynie w przypadku znalezienia osoby na swoje miejsce.

Dojazd we własnym zakresie.

Zastrzegam sobie możliwość odwołania bądź zmiany terminu warsztatu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.