Urban Zen Yoga & Facelift

  • by

Razem z Emilią Iwaniuk zapraszamy na wydarzenie, które łączy to, co lubimy najbardziej – jogę – świadomy ruch – masaż – spotkania w kobiecym gronie!

W ramach cyklu warsztatów pod hasłem „Urban Zen Yoga & Facelift” zapraszamy na niedzielne spotkanie do pięknej przestrzeni studia Moonshot przy pl. Trzech Krzyży w Warszawie.

Zaczniemy od energetyzującej sesji jogi dla wszystkich, na której poruszysz całym ciałem i zregenerujesz się po całym tygodniu. Po długim relaksie napełnimy brzuszki przekąskami i płynnie przejdziemy do odkrywania dobrodziejstw płynących z automasażu twarzy. Do masowania będziemy używać olejków od Jan Barba – polskiej, rodzinnej manufaktury kosmetycznej, tworzącej naturalne produkty najwyższej jakości. Na sali będą czekać przepiękne maty od matata oraz pyszne napoje od Vigo Kombucha.

Plan:

11:00 – joga z Martą

12:15 – przerwa na kawę i ciasto

12:45 – buźki masowanie w teorii i praktyce* – Emilia

14:00 – zakończenie spotkania

*przeciwwskazaniem do masażu może być stany zapalne, alergiczne i zakaźne skóry

Zapisy: hellomartaszostak@gmail.com

Koszt: 180 zł
Numer konta do uregulowania płatności otrzymasz w mailu zwrotnym.

Cena obejmuje: zajęcia jogi, warsztaty automasażu twarzy, napoje i przekąski w czasie spotkania.

Zastrzegamy sobie prawo do odwołania warsztatu lub zmiany terminu z przyczyn niezależnych od nas. W takim przypadku zwracamy poniesione koszty. W sytuacji rezygnacji zwrot kosztów jest możliwy jeżeli będzie osoba chętna na Twoje miejsce.

Dołącz do wydarzenia na FB [kliknij tutaj]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.