Urban Zen Yoga & Facelift

  • by
Zapraszamy z Emilią Iwaniuk na majową i ostatnią w tym roku edycję wydarzenia, które łączy to, co lubimy najbardziej – jogę – świadomy ruch – masaż – spotkania w kobiecym gronie!
 
W ramach cyklu warsztatów pod hasłem „Urban ZEN” – zapraszamy na 3-godzinne niedzielne spotkanie do pięknej przestrzeni studia Moonshot przy pl. Trzech Krzyży w Warszawie.
 
Zaczniemy od funkcjonalnej vinyasy, w czasie którym poruszysz całym ciałem. Po długim relaksie napełnimy brzuszki przekąskami i płynnie przejdziemy do odkrywania dobrodziejstw płynących z automasażu twarzy.
Do masowania będziemy używać olejków do twarzy Jan Barba – polskiej, rodzinnej manufaktury kosmetycznej, tworzącej naturalne produkty najwyższej jakości.
 
Plan na 28 maja:
10:00 – vinyasa joga, którą poprowadzi Marta
11:15 – przekąska
11:45 – buźki masowanie w teorii i praktyce* – Emilia
13:00 – zakończenie spotkania
 
*przeciwwskazaniem do masażu może być stany zapalne, alergiczne i zakaźne skóry
 
Zapisy:
emilia@zensitive.pl
Koszt – 250zł
 
*Cena obejmuje: zajęcia jogi, medytacji, sesji oddechowej; warsztaty automasażu twarzy; napoje i przekąski w czasie spotkania. Numer konta do uregulowania płatności otrzymasz w mailu zwrotnym.
*Zastrzegamy sobie prawo do odwołania warsztatu lub zmiany terminu z przyczyn niezależnych od nas. W takim przypadku zwracamy poniesione koszty. W sytuacji rezygnacji zwrot kosztów jest możliwy jeżeli będzie osoba chętna na Twoje miejsce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.