Powrót Mocy: powitanie wiosny z jogą

  • by

Wiosna oznacza jedno – powrót sił witalnych, dłuższe dni i przyroda odradzająca się po zimowym śnie. Mówiąc krótko – wiosna to powrót MOCY.

Zapraszam na warsztat, którym przywitamy ten wyjątkowy czas i pobudzimy wewnętrzną energię do działania. Zregenerujesz siły, być może nauczysz czegoś nowego albo poznasz ciekawe osoby? Wszystko jest możliwe.

Poranki będą bardziej energetyczne a praktyka wzbogacona będzie o ćwiczenia oddechowe oraz wspomagające mobilnoś. Na warsztatach natomiast zajmiemy się tematami wygięć do tyłu oraz naszym centrum. Zapoznamy się z tematem łańcuchów powięziowych i nauczymy się z nimi pracować. Podzielę się z Tobą wiedzą, która wspiera praktykę jogi ale przede wszystkim wspiera Twoje funkcjonowanie na co dzień. Wieczory to wyciszenie poprzez praktykę powitań księżyca oraz medytację.

Warsztat jest przeznaczony dla osób już praktykujących jak i początkujących. Jeśli masz jakiekolwiek obawy, czy sobie poradzisz, zapewniam Cię, że na pewno. Joga, której uczę, podąża za człowiekiem.

PLAN WARSZTATU

Czwartek
18:00 Regenerująca sesja jogi na powitanie
19:00 Kolacja
20:00 Krąg zapoznawczy i medytacja

Piątek
8.00 Praktyka jogi, pranajama
9:30 Śniadanie
12:00 Zajęcia warsztatowe: znajdź swoje centrum
14:00 Obiad
18:00 Kolacja
20:00 Powitanie księżyca i medytacja

Sobota
8.00 Praktyka jogi, pranajama
9:30 Śniadanie
14:00 Obiad
16:00 Zajęcia warsztatowe: wygięcia bez spięcia
18:00 Kolacja
20:00 Powitanie księżyca i medytacja

Niedziela
8.00 Praktyka jogi, pranajama
9:30 Śniadanie
12:30 Pożegnalny krąg
13:30 Obiad

MIEJSCE

Willa Winnica znajduje się niecałe 3 kilometry od rynku w Kazimierzu Dolnym, 300 metrów od Korzeniowego Dołu, wśród sadów i wzgórz, w cichym malowniczym miejscu. Zapraszam Was do pokoi dwuosobowych, każdy z własną łazienką.

Wyżywienie: 3 wegetariańskie/wegańskie posiłki dziennie przygotowywane są na miejscu ze świeżych produktów.

INWESTYCJA

1190 zł przy wpłacie zadatku do 25 lutego
1290 zł zł przy wpłacie zadatku po 25 lutym

Gwarancją miejsca jest wpłata bezzwrotnego zadatku w wysokości 500 zł do tygodnia po zgłoszeniu. Rezygnacja z udziału wraz ze zwrotem kosztów jest możliwa jedynie w przypadku znalezienia osoby na swoje miejsce. Zastrzegam sobie możliwość odwołania bądź zmiany terminu warsztatu. Wyjazd odbędzie się przy zebraniu grupy 10 osób.

ZAPISY

Mejlowo na hellomartaszostak@gmail.com

Dojazd we własnym zakresie. Istnieje możliwość dojechania busem z Warszawy do Kazimierza Dolnego. Osoby niezmotoryzowane będę kontaktować z osobami dysponującymi autem.

Dołącz do wydarzenia na facebook.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.