Majówką z jogą

  • by

Czy może być lepszy moment na wyrwanie się z domu na warsztat z jogą i dobrym towarzystwem niż MAJÓWKA?

Tworzymy zgrany duet – Paula i Marta, dwie nauczycielki z różnym zapleczem, które wbrew pozorom wspaniale się uzupełniają i tworzą niepowtarzalną okazję do doświadczenia wszystkiego co najlepsze w jodze. Uważnej pracy z ciałem, podążania za ruchem i oddechem, nauki aktywacji i odpuszczenia, regulacji układu nerwowego i głębokiego kontaktu ze sobą.

Zapraszamy na wyjątkowy, majówkowy warsztat w podwarszawskim ośrodku Pełnia w dniach 4-7 maja. Trzy dni pełne jogi, zarówno w wersji dynamicznej z elementami treningu mobilności jak i spokojnej praktyki yin, chwili dla siebie, oddechu od codzienności w pięknym otoczeniu natury.

W planie:

2 warsztaty (jeden z Paulą, drugi z Martą);
7 sesji jogi;
Prowadzone medytacje, relaksacje, joga nidra;
Spacery, czas na nic nierobienie, czas solo albo w towarzystwie;
Last but least: obłędne wegetariańskie jedzenie

Zapraszamy osoby na każdym poziomie zaawansowania – uczymy jogi, która podąża za człowiekiem.

KOSZT WARSZTATU
Cena udziału zależna jest od opcji zakwaterowania:

1590 zł w pokoju 4 osobowym
1690 zł w pokoju 2 i 3 osobowym
1790 zł w dużym pokoju dwuosobowym

Gwarancją miejsca jest zapis przez stronę i jednoczesna wpłata bezzwrotnego zadatku w wysokości 600 zł. Druga rata płatna do połowy kwietnia.

Rezygnacja z udziału wraz ze zwrotem kosztów jest możliwa jedynie w przypadku znalezienia osoby na swoje miejsce. W sytuacji losowej zastrzegamy sobie możliwość odwołania bądź zmiany terminu warsztatu. Wyjazd odbędzie się przy zebraniu grupy 13 osób.

Dojazd we własnym zakresie. Osoby niezmotoryzowane będziemy kontaktować z osobami dysponującymi autem na zamkniętej grupie na facebooku bliżej terminu wyjazdu.

Ważne: na terenia ośrodka Pełnia nie ma wi-fi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.