Majówka z jogą

  • by

Zapraszam na majówkę z jogą. Nic dodać, nic ująć, krótko i treściwie, bo maj i joga już w same w sobie są wystarczająco atrakcyjne. 

Prostota tego stwierdzenia to jednocześnie klucz do naszego warsztatu. Rano rozgrzejemy ciało i umysł praktyką jogi. Postawimy na sprawdzone rozwiązania: medytację i pranajamę (ćwiczenia oddechowe) i jogę w nurcie dynamicznym, z elementami pracy nad mobilnością. Po śniadaniu – czas wolny na spacery w wiosennej aurze, książkę, błogi relaks.

Popołudnia to warsztat, na którym będziemy bawić się ruchem i przyglądać poszczególnym strukturom naszych ciał (biodrom, kręgosłupowi, barkom). Popracujemy nad siłą i stabilnością. Być może część ćwiczeń nie będzie miała zbyt wiele wspólnego z jogą ale zapewniam, poczujecie różnicę w asanach. Wieczór zagospodarujemy w zależności od potrzeb i możliwości. 

To mój pierwszy warsztat po rocznej przerwie i po urodzeniu córki, która będzie nam dzielnie towarzyszyć przez część czasu. Do Winnicy wracam z radością. Niezależnie od pory roku przyciąga spokojem, klimatyczną salą do praktyki, pyszną kuchnią. Cieszę się niezmiernie, że właśnie tutaj mogę Was zaprosić na kilka dni oddechu od codzienności. 

Jeśli to Twoje pierwsze spotkanie z jogą albo zastanawiasz się, czy dasz radę, śpieszę z uspokojeniem: joga, której uczę, podąża za człowiekiem. 

PLAN WARSZTATU

Czwartek

18:00 Regenerująca sesja jogi na powitanie

19:00 Kolacja

20:00 Krąg zapoznawczy

Piątek / Sobota

8.00 Praktyka jogi, pranajama

9:45 Śniadanie

14:00 Obiad

17:00 Zajęcia warsztatowe

19:00 Kolacja

Niedziela

8.00 Praktyka jogi, pranajama

9:45 Śniadanie

12:30 Pożegnalny krąg, medytacja

13:30 Obiad

MIEJSCE

Willa Winnica znajduje się niecałe 3 kilometry od rynku w Kazimierzu Dolnym, 300 metrów od Korzeniowego Dołu, wśród sadów i wzgórz, w cichym malowniczym miejscu. Zapraszam Was do pokoi dwuosobowych, większość z łazienką, dwa pokoje ze współdzieloną. 

Wyżywienie: 3 wegetariańskie/wegańskie posiłki dziennie przygotowywane są na miejscu przez Balladę Jarzynową ze świeżych produktów. Będzie pysznie! 

KOSZT

1499 zł przy wpłacie zadatku do 25 marca
1599 zł przy wpłacie zadatku po 26 marca

Gwarancją miejsca jest wpłata bezzwrotnego zadatku w wysokości 600 zł do 3 dni po zgłoszeniu. Jeżeli wolisz rozłożyć płatność na raty proszę o wiadomość w tej sprawie i na pewno znajdziemy rozwiązanie. Istnieje możliwość otrzymania faktury. 

Rezygnacja z udziału wraz ze zwrotem kosztów jest możliwa jedynie w przypadku znalezienia osoby na swoje miejsce. Zastrzegam sobie możliwość odwołania bądź zmiany terminu warsztatu. Wyjazd odbędzie się przy zebraniu grupy 10 osób.

Dojazd we własnym zakresie. Osoby niezmotoryzowane będę kontaktować z osobami dysponującymi autem albo podpowiem jak dojechać busem. 

ZAPISY: hellomartaszostak@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.