Letni flow – przedłużony weekend z jogą i mobilnością

  • by

Letni czas jest wyjątkowy – sprzyja odpoczynkowi, lekkości ducha i głowy. To idealny czas na reset i bycie w naturze. Zapraszam Cię na przedłużony weekend z jogą i mobilnością w pięknym miejscu, gdzie odpoczniesz, zregenerujesz siły i poznasz nowych ludzi. Przy okazji rozruszasz, wzmocnisz ciało i spotkasz się ze sobą podczas praktyki jogi. Niewykluczone, że dowiesz się czegoś nowego o sobie. Będzie też czas na czytanie książek, leżenie na trawie i spacer po okolicy.

Poranki będą bardziej energetyczne a praktyka wzbogacona będzie o ćwiczenia oddechowe oraz ćwiczenia wspomagające mobilność. Na warsztatach natomiast zajmiemy się tematami wygięć do tyłu oraz biodrami: jak sprawić aby praca nad nimi dawała nam korzyści i jednocześnie sprawiała przyjemność? Wieczory to spokojny ruch, szukanie stanu medytacji i skupienia umysłu. Porozmawiamy w kręgu i wymienimy doświadczeniami.

Warsztat jest przeznaczony dla osób już praktykujących jak i początkujących. Jeśli masz jakiekolwiek obawy, czy sobie poradzisz, zapewniam Cię, że na pewno. Joga, której uczę, podąża za człowiekiem.

PLAN WARSZTATU (ramowy, może ulec zmianie)

Czwartek
Od 16:30 Przyjazd i zakwaterowanie
18:00 – 19:00 Wspólna praktyka po podróży
19.30 Kolacja
20.30 Krąg zapoznawczy i wspólna praktyka ciszy

Piątek i Sobota
07:30 Kawa, herbata, ciepła woda
08:00 Praktyka poranna
09:30 Śniadanie
12:00 Zajęcia warsztatowe
14:00 Obiad
18:00 Praktyka ciszy, relaks, oddech
19:00 Kolacja
20:00 Czas wspólny

Niedziela
07:30 Kawa, herbata, ciepła woda
08:00 Praktyka poranna
09:30 Śniadanie
12:00 Spotkanie zamykające, praktyka ciszy
13:00 Obiad
Wyjazd

MIEJSCE Willa Winnica znajduje się niecałe 3 kilometry od rynku w Kazimierzu Dolnym, 300 metrów od Korzeniowego Dołu, wśród sadów i wzgórz, w cichym malowniczym miejscu. Na miejscu znajduje się sauna. Zapraszam Was do pokoi dwuosobowych, każdy z własną łazienką.

Wyżywienie: 3 wegetariańskie/wegańskie posiłki przygotowywane są na miejscu ze świeżych produktów.

INWESTYCJA
980 zł przy wpłacie zadatku do 30 lipca
1100 zł przy wpłacie zadatku po 30 lipca

Gwarancją miejsca jest wpłata bezzwrotnego zadatku w wysokości 500 zł do tygodnia po zgłoszeniu. Rezygnacja z udziału wraz ze zwrotem kosztów jest możliwa jedynie w przypadku znalezienia osoby na swoje miejsce. Zastrzegam sobie możliwość odwołania bądź zmiany terminu warsztatu. Wyjazd odbędzie się przy zebraniu grupy 11 osób.

ZAPISY: hellomartaszostak@gmail.com

Dojazd we własnym zakresie, jest możliwość dojechania busem z Warszawy do Kazimierza Dolnego.

Wydarzenie na FB – kliknij tutaj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.