Powitanie wiosny z jogą

  • by

Wiosno, czekamy na Ciebie!

Zapraszam na warsztat w tym wyjątkowym czasie, kiedy natura budzi się do życia a my, po zimowych tygodniach, również zaczynamy odczuwać subtelny powrót witalności. Po raz kolejny zapraszam do wyjątkowej Winnicy i shali w kształcie jurty, miejsca o wyjątkowej energii. Wspólnie zadbamy o łagodne przebudzenie po zimie i powitanie wiosny w najlepszym stylu – z jogą, ruchem i oddechem. Będzie też czas na słodkie nicnierobienie, spacery po okolicy czy czytanie książek. Dla każdego coś miłego.

W ramach warsztatu zapraszam Cię na osiem spotkań na sali. Będzie możliwość skorzystania (za dodatkową opłatą) z sauny dla chętnych. Warsztat jest przeznaczony dla osób już praktykujących jak i początkujących. Jeśli masz jakiekolwiek obawy, czy sobie poradzisz, zapewniam Cię, że na pewno. Joga, której uczę, podąża za człowiekiem.

PLAN WARSZTATU

Czwartek

18:00 Regenerująca sesja jogi na powitanie
19:00 Kolacja
20:00 Krąg zapoznawczy i medytacja

Piątek / Sobota
8.00 Praktyka jogi, pranajama
9:30 Śniadanie
14:00 Obiad
16:00 Zajęcia warsztatowe / powięziowe rozciąganie
18:00 Kolacja
19:30 Powitania księżyca, medytacja

Niedziela
8.00 Praktyka jogi, pranajama
9:30 Śniadanie
12:30 Pożegnalny krąg, medytacja
13:30 Obiad

MIEJSCE

Willa Winnica znajduje się niecałe 3 kilometry od rynku w Kazimierzu Dolnym, 300 metrów od Korzeniowego Dołu, wśród sadów i wzgórz, w cichym malowniczym miejscu. Zapraszam Was do pokoi dwuosobowych.

Wyżywienie: 3 wegetariańskie/wegańskie posiłki dziennie przygotowywane są na miejscu ze świeżych produktów.

KOSZT

1350 zł przy wpłacie zadatku do 10.02
1450 zł przy wpłacie zadatku po 11.02

Gwarancją miejsca jest wpłata bezzwrotnego zadatku w wysokości 500 zł do tygodnia po zgłoszeniu. Jeżeli wolisz rozłożyć płatność na raty nie ma żadnego problemu, proszę o wiadomość w tej sprawie i na pewno znajdziemy rozwiązanie.

Rezygnacja z udziału wraz ze zwrotem kosztów jest możliwa jedynie w przypadku znalezienia osoby na swoje miejsce. Zastrzegam sobie możliwość odwołania bądź zmiany terminu warsztatu.

Wyjazd odbędzie się przy zebraniu grupy 10 osób. Dojazd we własnym zakresie. Istnieje możliwość dojechania busem z Warszawy do Kazimierza Dolnego. Osoby niezmotoryzowane będę kontaktować z osobami dysponującymi autem.

ZAPISY: hellomartaszostak@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.