Urban Zen I Zimowo: joga, automasaż, ruch

  • by

Razem z Emilią Iwaniuk zapraszamy na kolejną, wyjazdową edycję naszych wspólnych warsztatów Urban Zen.

Zima to czas otulania, zatrzymania, większej łagodności dla siebie. To pora odpoczynku, gromadzenia energii, dlatego w końcówce zimy będziemy poruszać się łagodnie i tak, by podtrzymać ruchomość tkanek i stawów. Program wzbogacamy o automasaże ciała i twarzy, które bezpiecznie i skutecznie odżywią i pobudzą nasze ciała. To wszystko w atmosferze wzajemnego wsparcia w poszukiwaniu wewnętrznego ciepła i pogodnego dzielenia się sobą.

Łączymy siły, doświadczenie i oczywiście – naszą jogową przyjaźń, by wspólnie poprowadzić warsztaty, gdzie podzielimy się tym wszystkim, co przez lata naszej praktyki odkrywałyśmy, testowałyśmy, sprawdzałyśmy na wiele możliwych sposobów.

Wspólnie mamy za sobą 26 lat praktyki, od 22 lat uczymy. Wspieramy się wzajemnie i innych w podążaniu jogową ścieżką. Mamy podobne podejście do jogi, do ruchu, wyznajemy podobne wartości. Chcemy podzielić się z Wami doświadczeniem i inspiracjami, które czerpiemy z różnych źródeł – ze sportu, sztuk walki, masażu, technik pracy z ciałem, które wspierają nas nie tylko w jodze, ale i w codziennym życiu. Szukamy podobieństw w tych metodach i tego, co nas rozwija i wspiera, tak, by móc praktykować jak najdłużej. Zajęcia podzielimy na sesje prowadzone, gdzie wspólnie będziemy obserwować, podpowiadać, dbać o Wasz komfort oraz na zajęcia warsztatowe, w czasie których podzielimy się swoją wiedzą, doświadczeniem, wskazówkami, które będziecie mogli/mogły od razu przetestować w ruchu. Zapewnimy bezpieczną przestrzeń do rozmów, dyskusji i dzielenia się także Waszym doświadczeniem.

Czwartek

przyjazd ok. 16:00
17:00 – łagodne jogowanie po podróży
18:30 – kolacja
19:30 – powitalny krąg i medytacja

Piątek – Sobota

7:30 – medytacja
8:00 – 9:30 – poranna sesja jogi / oddech
10:00 – śniadanie
12:00 – warsztat z automasażu
14:00 – obiad
16:00 – zajęcia w ruchu i bezruchu
18:30 – kolacja
19:30 – czas wolny, pokaz filmu, rozmowy

Niedziela

7:30 – medytacja
8:00 – 9:30 – poranna sesja jogi / oddech
10:00 – śniadanie
12:00 – krąg na zakończenie, medytacja
13:00 – obiad

*plan może ulec niewielkim zmianom

O miejscu: Gołębnik to ekologiczne gospodarstwo agroturystyczne, położone wśród wzgórz i wąwozów, w jabłkowym i gruszkowym sadzie. Zbudowane w miejscu starego gospodarstwa. Znajdziecie tu ciszę i spokój, a w nocy prawdziwą ciemność. Dla chętnych – morsowanie w ekologicznym stawie kąpielowym. Rzeczyca to w zasadzie koniec świata, ale z Warszawy dojedziecie na miejsce w 2,5 godziny – od atrakcji Kazimierza Dolnego dzieli nas zaledwie 9 km. To idealne miejsce aby się wyciszyć, korzystać z natury i zupełnie odciąć od internetu i telefonów. Zasięgu praktycznie nie ma albo jest mocno ograniczony.

Wyżywienie: 3 wegetariańskie/wegańskie posiłki przygotowywane są na miejscu ze świeżych produktów. Zakwaterowanie: zapraszamy Was do pokoi 2- i 3-osobowych (każdy z własną łazienką, sypialnią i otwartą antresolą).

Zapisy: hellomartaszostak@gmail.com

Koszt: 1350 zł
Rezerwacja miejsca możliwa jest poprzez wpłatę bezzwrotnego zadatku w wysokości 500 zł w ciągu tygodnia od zgłoszenia. Cena obejmuje: zajęcia jogi i warsztaty, wyżywienie i nocleg.

Dojazd we własnym zakresie – bliżej terminu będziemy kontaktować ze sobą osoby niezmotoryzowane.

Zastrzegamy sobie prawo do odwołania warsztatu lub zmiany terminu z przyczyn niezależnych od nas. W takim przypadku zwracamy poniesione koszty. W sytuacji rezygnacji zwrot kosztów jest możliwy jeżeli będzie osoba chętna na Twoje miejsce.

Dołącz do wydarzenia na FB

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.